KONST / Litografier / Färglitografi 14477420
nr 1447 7420
Färglitografi
Mats Höjer. Signerad, numrerad 151/290. Färglitografi, bildmått: 38x46cm, yttermått inklusive ram: 58x64cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:43:35
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
6
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
800 kr
800 kr
6
800 kr (Budbetjänt)